Farmářské trhy se stále rozšiřují a Praha dnes již nabízí farmářské trhy na několika městských částek hlavního města.

Farmářské trhy Praha – jednotlivé trhy

Český farmářský trh Praha

Klánovice -na dvoře Masarykovy ZŠ, Slavětínská 200, Praha 9-Klánovice -
Dolní Počernic -na veřejném prostranství před Místním úřadem, tj. v prostoru mezi Infocentrem a úřadem (roh ulic Stará obec a Bakurinova)

Můžete zde koupit:
Sezónní českou zeleninu a ovoce, kravské a kozí sýry, vajíčka, med, české koláče, květiny a ovocné šťávy, víno, staré a divoké odrůdy ovoce, regionální speciality, uzeniny, houby, na jaře sadbu.

oficiální www stránky: http://www.ceskyfarmarskytrh.cz/#./photo/1.JPG

Kubánské náměstí, Praha 10

Můžete koupit: Čerstvou zeleninu podle sezóny: chřest, brambory, cibuli, mrkev, celer, petržel, květák, pórek, dýně, okurky, papriky, čerstvé sezónní ovoce od jahod po hrušky, sadbu, byliny, květiny, mléčné výrobky kraví, kozí i ovčí, sladkovodní ryby, masíčko a uzeniny, vajíčka z alternativních i domácích chovů, český česnek, tuzemské houby, med, skvělé pečivo sladké i slané, koření, a také čerstvě nadojené mléko přímo z mlékárenského automatu, a občas ručně vyráběné cokoliv. Mrkněte na kalendář, ať k nám nepřijdete v září pro chřest.

oficiální www stránky: http://www.farmarsketrziste.cz

Farmářské trhy Praha video

Farmářské trhy-Kubánské n-Praha 10 video

Farmářské trhy na náplavce

Záměr Prahy 6 se vydařil a zájem prodejců i zákazníků o trhy na Vítězném náměstí roste. Někteří trhovci opět prodali zásoby před polednem, u jiných se stály fronty.